• Uslugi elektryczne dla domow i firm - EL-MAG Usługi elektryczne Bielsko-Biała

Systemy Alarmowe SATEL do domów i firm – Bielsko-Biała

Bezpieczeństwo jest dla każdego z nas sprawą priorytetową. W asortymencie naszej firmy Elmag można znaleźć najlepszej jakości systemy alarmowe - zarówno do domów i mieszkań prywatnych, jak i dla firm czy instytucji. Są to najwyższej klasy systemy zabezpieczeń produkowane przez renomowaną firmę Satel. Charakteryzują się skutecznością oraz innowacyjnością, zostały opracowane według najnowszych technologii.

Na systemy alarmowe od firmy Satel składają się z:
- centrali alarmowej
- urządzenia sterującego,
- czujek i sygnalizatorów.

Każdy system alarmowy charakteryzuje się niezawodnością, nowoczesnością, funkcjonalnością i łatwością obsługi.

Oferujemy kompleksową obsługę montażu systemów alarmowych Satel na terenie Bielska-Białaj i Okolic.

Od doradztwa, przez realizację zakupu aż po instalację systemów i wsparcie pozakupowe. Posiadamy stosowne certyfikaty uzyskane w trakcie szkoleń, a nasza firma jest autoryzowanym instalatorem systemów alarmowych Satel. Dzięki temu gwarantujemy sprawny montaż zabezpieczeń i pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy nie tylko standardowe systemy alarmowe, ale i kontrole dostępu czy funkcje automatycznego sterowania - inteligentnego budynku. Pomożemy dopasować rodzaj zabezpieczenia do budynku. Doradzimy w których miejscach najlepiej zainstalować wszystkie czujniki, centralkę. Wykonamy również pełne szkolenie z obsługi systemu alarmowego. Nasi pracownicy odpowiedzą również na wszystkie pytania i wątpliwości, które pojawiają się często w trakcie instalacji systemów alarmowych.

Jeśli potrzebujesz zabezpieczyć swój dom lub firmę zapraszamy do kontaktu. Znajdziesz nas również na Google.