• Uslugi elektryczne dla domow i firm - EL-MAG Usługi elektryczne Bielsko-Biała

Oświetlenie

W naszej ofercie nie zabrakło usługi, jaką jest wykonywanie profesjonalnego oświetlenia dla domów, firm i ogrodów. Wykonamy dla Ciebie projekt rozmieszczenia światła, wystarczy, że do nas zadzwonisz lub skontaktujesz się za pomocą formularza.

Nasza firma specjalizuje się w doborze odpowiedniego dla budynku oświetlenia. Stawiamy na jego właściwe rozmieszczenie, dopasowanie do charakteru pomieszczenia oraz na niskie zużycie energii elektrycznej. Realizujemy własne projekty, ale współpracujemy również z projektantami wnętrz. Oferujemy eleganckie oprawy – klosze, lampy, kinkiety, żyrandole, abażury czy oświetlenie typu LED. Są to akcesoria bardzo estetycznie wykonane, modne, w nowoczesnym stylu.

Realizując oświetlenie dla firm i przedsiębiorstw wiemy, jaką specyfiką powinno się ono wyróżniać, bierzemy pod uwagę charakter obiektu i dopasowujemy oświetlenie do norm, potrzeb i wymogów. Zapewniamy wykonanie oświetlenia podstawowego, ale wykonujemy również instalacje światła nocnego, awaryjnego, ewakuacyjnego czy oświetlenia terenu. Korzystamy z naszych produktów, gwarantując zaprojektowanie eleganckiej i klasycznej oprawy.

Można nam zlecić również wykonanie oświetlenia ogrodu. Sprawimy, że Twój ogród nabierz nowego kształtu i charakteru. Oświetlamy fontanny i oczka wodne. Optymalizujemy zużycie energii, stawiamy na bezpieczeństwo i estetykę.