• Uslugi elektryczne dla domow i firm - EL-MAG Usługi elektryczne Bielsko-Biała

Instalacje elektryczne dla domów

Budujesz dom? Potrzebujesz profesjonalnego i sprawnego przyłączenia do sieci elektrycznej? Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i przejdą do realizacji projektu.

Przyłączenia do energii elektrycznej dla klientów indywidualnych realizujemy w budynkach o każdej powierzchni, zarówno w tych mniejszych domach jak i w przestronnych rezydencjach. Zlecenie zaczynamy od złożenia stosownego wniosku w lokalnym zakładzie elektrycznym, załatwiamy wszystkie formalności. Po uzgodnieniu mocy oraz otrzymaniu wytycznych technicznych przechodzimy do ustalenia wszystkich szczegółów związanych z rozmieszeniem punktów oświetleniowych, gniazd, określamy sposób okablowania, lokalizację skrzynek rozdzielczych, rozdzielni licznikowej oraz instalacji antenowej, telefonicznej, internetowej, alarmowej i innych. Przygotowujemy kalkulację, czekamy na akceptację, a po jej otrzymaniu etapami realizujemy instalacje elektryczne dla domu.

Cały proces przyłączenia domu do sieci energetycznej zaczyna się od okablowania, następnie przechodzimy do montowania puszek połączeniowych i założenia tablic bezpiecznikowych wraz z zabezpieczeniami pod osprzęt elektryczny. Kolejnym krokiem jest wykonanie pomiarów elektrycznych, uruchomienie instalacji oraz na samym końcu przekazanie inwestorowi protokołów pomiarowych oraz odbiór inwestorski.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować Cię cała instalacja elektryczna dla domu? Zadzwoń do nas bądź skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy. Odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kosztorys.