• Uslugi elektryczne dla domow i firm - EL-MAG Usługi elektryczne Bielsko-Biała

O nas

Firma El-Mag od 25 lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań dla domów, mieszkań, firm i obiektów z zakresu elektryki i oświetlenia.

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Można liczyć na naszą pomoc już od momentu wystąpienia o warunki techniczne zasilania obiektu. Zajmujemy się przygotowaniem zasilania placu budowy. Doradzamy przy wykonywaniu instalacji oraz jej uruchomieniu. Doskonale radzimy sobie z montażem osprzętu elektrycznego i lamp.

W naszej ofercie można znaleźć wykonywanie aranżacji oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Jako nieliczni w Polsce wykonujemy inwestycje „inteligentny dom”, przy ich realizowaniu współpracujemy z architektami oraz projektantami wnętrz. Wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie, solidnie i na czas. Stawiamy na najwyższą jakość. Posiadamy własny sklep, dzięki czemu gwarantujemy atrakcyjne ceny materiałów wykorzystywanych w inwestycjach.

Zaufało nam szerokie grono klientów, o czym można się przekonać zaglądając do zakładki Referencje. Każdego roku wykonujemy coraz więcej coraz lepszych realizacji. Nowoczesność i dynamiczność – tym wyróżniamy się w branży. Warto nam zaufać. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Zainwestuj w nowoczesne, ekologiczne i bezpieczne oświetlenie już dziś.

Co nas wyróżnia?

1.
Profesjonalizm i terminowość

Wszystkie realizacje wykonujemy solidnie, na czas, korzystamy z nowoczesnych technologii i z najlepszych, specjalistycznych urządzeń elektrycznych.

2.
Innowacyjne rozwiązania w elektryce

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Ciągle wdrażany nowatorskie metody, bazujemy na nowoczesnych technologiach, rozwijamy system „inteligentny dom”.

3.
Doświadczenie w branży elektrycznej

Na rynku polskim działamy od 1991 roku. Przez te 30 lat nauczyliśmy się działać sprawnie, fachowo i z korzyścią dla każdego naszego klienta.