• Uslugi elektryczne dla domow i firm - EL-MAG Usługi elektryczne Bielsko-Biała

Instalacje elektryczne dla firm

Prowadzisz firmę i planujesz przeprowadzkę do nowego obiektu? A może jesteś inwestorem specjalizującym się w realizacjach centrów handlowych, sklepów i galerii? Koniecznie skontaktuj się z nami! Wystarczy, że zatelefonujesz bądź wypełnisz formularz kontaktowy, a my przygotujemy dla Ciebie instalacje elektryczne stosowanie do rodzaju obiektu, którym zarządzasz. Specjalizujemy się w wykonywaniu przyłączeń dla najróżniejszych budynków, od niewielkich sklepów, poprzez placówki medyczne, biurowce aż po centra handlowe i hale przemysłowe. Przy ich wykonywaniu korzystamy z gotowych projektów branżowych bądź zajmujemy się ich przygotowaniem (od stworzenia dokumentacji technicznej, przez przygotowanie kosztorysu aż po prace techniczne w obiekcie).

Wykonujemy nowe instalacje elektryczne, ale przeprowadzamy także renowacje już istniejących. Naszym klientom oferujemy również stałą współpracę serwisową w zakresie obsługi i pomocy. Zapewniamy awaryjne źródła zasilania, wykonujemy przyłączenia systemów alarmowych, sieci telefonicznych, komputerowych i innych. Wykonujemy zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenie budynków.

Wszystkie te usługi świadczymy fachowo, terminowo, z uwzględnieniem specyfiki danego obiektu. Gwarantujemy najwyższą jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania wykonanych instalacji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Wystarczy zadzwonić bądź wypełnić formularz znajdujący się poniżej. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Napisz do nas i przekonaj się o tym sam.