Elektryk z Bielska-Białej a wymiana instalacji

Data dodania wpisu: 15 grudnia 2019

Instalacje elektryczne – kiedy je wymienić?

Przestarzała instalacja jest nie tylko nieekonomiczna i mało funkcjonalna, ale też niebezpieczna dla domu. Warto więc pomyśleć o jej wymianie. Taka wymiana generalna powinna nastąpić po 25 latach od ostatniej. Nie można też czekać, jeśli zauważymy jakieś awarie czy usterki. W tym celu należy umówić się z elektrykiem, który podpowie, co i jak. Zanim podejmie się jakichkolwiek działań, musi obejrzeć obecny stan instalacji, zaplanować prace i zakup materiałów, tak by spełniały wszystkie normy. Elektryk z Bielska-Białej dokona też wyceny i omówi szczegóły.

Instalacje elektryczne a wymiana – ile to kosztuje?

Taka usługa jest wyceniana indywidualnie. Koszt wymiany instalacji elektrycznej zależy od liczby punktów, które znajdują się w domu czy mieszkaniu. Punktem określane jest każde gniazdo, włącznik, wypust oświetleniowy, przełączniki itp. Koszt takiego punktu wyceniany jest w zależności od danego miasta i firmy. Elektryk z Bielska-Białej liczy za punkt od 30 do 70 zł. Warto jednak poprosić o wycenę przed rozpoczęciem prac, by wiedzieć z jakim budżetem trzeba się liczyć.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do Kontaktu. Wielu naszych klientów ocenia nas bardzo wysoko – Sprawdź sam.


Zaufali Nam